Członkostwo w Stowarzyszeniu
„W DAMSKIM SIODLE”

W naszym kraju zdobywanie wiedzy na temat jazdy w damskim siodle jest dziś dosyć trudne. Na świecie jazda po damsku nie jest archaizmem i cieniem przeszłości, dlatego właśnie informowanie i promowanie jeździectwa po damsku uważamy za najważniejszy cel naszego Stowarzyszenia.
Chcemy zachęcać do jazdy w damskim siodle, służyć wiadomościami i informacjami na ten temat oraz popierać wszelkie inicjatywy, mające na celu promowanie tego stylu jazdy konnej.
Będziemy wydawać biuletyn, w którym ukazywać się będą informacje na temat wszelkich wydarzeń związanych z jeździectwem po damsku w Polsce i nie tylko.
Będziemy współorganizować zawody amazonek w damskich siodłach, Mistrzostwa Polski Amazonek, organizować kursy i szkolenia.

Członkowie Stowarzyszenia „W DAMSKIM SIODLE” będą otrzymywać biuletyn wydawany przez Stowarzyszenie. Będą mogli brać udział w imprezach, na które Stowarzyszenie będzie zapraszane oraz zawodach i imprezach jeździeckich organizowanych przez Stowarzyszenie. Będą mieć również prawo pierwszeństwa w uczestniczeniu i zniżki w odpłatnych kursach, szkoleniach oraz zawodach i imprezach jeździeckich organizowanych przez Stowarzyszenie.
Zatem wszystkich chętnych – zarówno jeżdżące jak i chętne do nauki dziewczynki i kobiety, jak i mężczyzn, chcących towarzyszyć damom w przejażdżkach konnych zapraszamy do przyłączenia się do naszego Stowarzyszenia w celu promowania tego eleganckiego stylu jazdy konnej.

Aby stać się członkiem Stowarzyszenia, należy uzyskać akceptację i poparcie członków Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej oraz uiścić opłaty.

Roczna składka członkowska w roku 2022 wynosi: 

60 zł (senior), 30 zł (junior), 10 zł (sympatyk *)

– płatne do 31.03.2022, opłacone składki po tym terminie wynoszą 80 zł i 40 zł

Do pobrania KARTA- ZGŁOSZENIE CZŁONKOSTWA — 2022
ornament-9-9Stowarzyszenie Jeździeckie W Damskim Siodle

ul. Nowa 29
47-316 Chorula
Opolskie

NIP 1990112772

KRS 0000577504

Numer konta: Bank BNP Paribas  73 1600 1462 1820 3546 3000 0001