XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle zakończone

Aleksandra Adamczyk Mistrzynią Polski w Damskim Siodle w Ujeżdżeniu, a Virginia Buława-Dziarmaga w skokach przez przeszkody, złoty medal w kategorii juniorek w ujeżdżeniu wywalczyła Larysa Sadłos.
Po wczorajszym półfinale w skokach przez przeszkody Virginia Buława-Dziarmaga na Poemacie zajmowała dopiero czwarte miejsce, ale dzięki czystemu przejazdowi w konkursie finałowym i błędom pozostałych zawodniczek, to właśnie ta para wywalczyła złoty medal. Wicemistrzynią została Aleksandra Poprawska na Kortinie, a medal brązowy przypadł Larysie Sadłos na Cyprysie.
W Małej Rundzie Zawodów Miedzynarodowych w Damskim siodle w ujeżdżeniu tryumfowała Karolina Rej na Demeter (139,738%), przed Oliwią Sobel na Demeter (133,495%) i Barbarą Maj na Omedze (128,133%). W Dużej Rundzie zwyciężyła Aleksandra Adamczyk na Atmie (133,693%), drugie miejsce zajęła para Elisabeth Rogers i Cotrosca (131,529%), a trzecie Karolina Frankelova na Solo Famara (131,362%).
Mistrzyni Polski Juniorów w Ujeżdzeniu w Damskim siodle, Larysa Sadłos na Cyprysie zgromadiła po półfinale i finale 139,175%, srebrny medal zobyła Sonia Schwalbe na Teti (138,080%), a brązowy Eliza Mardyło na Wrotyczu (134,591%). W kategorii seniorów Mistrzostwa w Ujeżdżeniu w Damskim siodle zdominowała Aleksandra Adamczyk na Atmie (133,693%), wicemistrzynią została Larysa Sadłos na Aristonie (130,035%), a na trzecim stopniu podium stanęła Aleksandra Łuszkiewicz, która na Colombo Elling uzyskała notę 129,127%.    Daniel Karpiński

WYNIKI

XII Międzynarodowych Mistrzostw Polski Amazonek w Damskim Siodle

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PO DWÓCH DNIACH

WYNIKI Mistrzostwa Polski w Skokach przez Przeszkody

WYNIKI Mała Runda, Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Amazonek w Ujeżdżeniu

01.10.2016 SOBOTA

Skoki przez Przeszkody Skoki PÓŁFINAŁ

Ujeżdżenie Mała i Duża Runda Ujeżdżenie PÓŁFINAŁ

Konkurs Historyczny, Konkurs Freestyle, Konkurs Elegancji Wynikifot. D.Karpińska

02.10.2016 NIEDZIELA

Skoki przez przeszkody- Finał, Konkurs Skoków na Styl  Skoki FINAŁ, Skoki na Styl

Ujeżdżenie Mała i Duża Runda Ujeżdżenie FINAŁ

Konkurs Equitation, Szampańskie Wyzwanie, Przejazd Dowolny WYNIKI

Prezentujemy pierwszą galerię zdjęć, której autorem jest Dorota Karpińska z LKJ Lewada w Zakrzowie.

MEDIA O ZAWODACH

Radio Opole    „Amazonki w Zakrzowie walczą w Mistrzostwach Polski w Damskim Siodle”